fbpx

Genetiniai tyrimai prieš nėštumą

Home » Genetiniai tyrimai prieš nėštumą

Genetiniai tyrimai planuojantiems pastoti atliekami „Eurofins“ laboratorijoje Europoje. Tikslinga, kuomet tyrimą atlieka abu nėštumą planuojantys partneriai, nes jei abu jie yra besimptominiai ligą lemiančios mutacijos nešiotojai, egzistuoja rizika perduoti šią ligą savo palikuonims. Šią riziką, remdamasis tyrimų rezultatais, gali įvertinti gydytojas genetikas.

GeneScreen Focus – genetinio suderinamumo tyrimas būsimiems tėvams

Genetinis tyrimas leidžiantis nustatyti, ar asmuo yra nešiotojas genetinių ligų, kurias gali perduoti savo palikuonims. GeneScreen Focus apima 30 genų, susijusių su dažniausiomis paveldimomis genetinėmis ligomis: nuoroda į tiriamų ligų sąrašą. Šiame tyrime įtraukti genai atitinka tarptautinių gairių rekomendacijas.

Atsakymas pateikiamas per 20 darbo dienų nuo mėginio patekimo į laboratoriją dienos.

Tyrimo kaina 390 Eur. Kai tyrimą atlieka abudu būsimieji tėvai, taikoma -10 % nuolaida.

GeneScreen Complete – genetinio suderinamumo tyrimas būsimiems tėvams

Genetinis tyrimas leidžiantis nustatyti, ar asmuo yra nešiotojas genetinių ligų, kurias gali perduoti savo palikuonims. GeneScreen Complete yra pats išsamiausias tyrimas, apimantis daugiau nei 2000 genų: nuoroda į tiriamų ligų sąrašą. Šis tyrimas rekomenduojamas tiek specifiniais atvejais (pvz., žinoma šeimos ligos istorija ar kraujo giminystė), tiek siekiant atlikti išsamų reprodukcinės rizikos vertinimą.

Atsakymas pateikiamas per 20 darbo dienų nuo mėginio patekimo į laboratoriją dienos.

Tyrimo kaina 790 Eur. Kai tyrimą atlieka abudu būsimieji tėvai, taikoma -10 % nuolaida.