Vėžio prevencijos tyrimai

Pradžia / Vėžio prevencijos tyrimai

myCancer Risk DNA

Genetinis tyrimas dėl 40-ies genų mutacijų, kurios gali lemti riziką susirgti paveldimomis vėžio rūšimis: krūtų, ginekologiniu, prostatos, kolorektaliniu, skrandžio, kasos, odos ir kitų tipų vėžiu. Gydytojas genetikas pateikia išsamią tyrimo rezultatų interpretaciją, kurioje nurodomos nustatytos mutacijos ir aprašomos jų galimos pasekmės paciento sveikatai.

Tyrimas atliekamas Jungtinės Karalystės laboratorijoje iš seilių mėginio. Tyrimo rezultatai pateikiami lietuvių kalba per 10 savaičių.

Tyrimo kaina 990 Eur.

CentoGene BRCA1/2

Genetinis tyrimas, skirtas ankstyvam nustatymui dėl polinkio susirgti krūties ir kiaušidžių vėžiu. Arba, jei šio tipo vėžys jau yra išsivystęs, tyrimas leidžia nustatyti ligą sukėlusias mutacijas ir pritaikyti gydymo planą pagal gautą rezultatą. Tiriami ištisi BRCA1 bei BRCA2 genai, nustatomi visi galimi šių genų pakitimai.

Tyrimas atliekamas Vokietijos laboratorijoje iš veninio kraujo mėginio. Tyrimo rezultatai pateikiami anglų kalba per 14 darbo dienų nuo mėginio gavimo laboratorijoje.

Tyrimo kaina 790 Eur.

SenoCheck

Patikra dėl BRCA1/2 paveldėtų mutacijų, sukeliančių krūties ir kiaušidžių vėžį.

Lyderiaujantys pasaulio mokslininkai pasisako už BRCA1 ir BRCA2 genų patikrinimą kiekvienai moteriai, kuriai yra virš 30 metų. Tai turėtų būti įprasta sveikatos priežiūros dalis. Ankstyvas apčiuopiamų mutacijų aptikimas yra gyvybiškai svarbus vėžio prevencijai ir gelbsti gyvybes!

Tyrimas atliekamas Italijos laboratorijoje iš veninio kraujo mėginio. Tyrimo rezultatai pateikiami lietuvių kalba per 30 darbo dienų nuo mėginio gavimo laboratorijoje.

Tyrimo kaina 550 Eur.

Antegenes – poligeninės vėžio rizikos įvertinimo tyrimai

Šie tyrimai atliekami Estijos laboratorijoje iš burnos gleivinės tepinėlio – mėginio paėmimas paprastas ir greitas, galima mėginį paimti savarankiškai namuose. Rezultatai pateikiami anglų kalba per 3-6 savaites.

Tai – naujos kartos tyrimas, pagrįstas genetikos ir statistikos mokslų duomenimis. Genetinės analizės komanda pateikia išsamią tyrimo rezultatų interpretaciją, kurioje nurodomos nustatytos mutacijos (vieno nukleotido polimorfizmai, angl. SNP) ir, sumuojant riziką didinančių bei riziką mažinančių mutacijų poveikį, nurodomas poligeninės rizikos susirgti tiriamos rūšies vėžiu įvertis. Paciento rizika susirgti lyginama su jo amžiaus grupės pacientų vidutine rizika, taip įveikiant įprastinių sveikatos patikros programų spragas, kurios paremtos vien paciento amžiumi, bet neįvertina individualių rizikos veiksnių. Tyrimo rezultatų ataskaitoje yra pateikiamos medicininės rekomendacijos: nurodomas reikalingas specializuotos patikros dažnumas, rekomenduojami vėžio rizikos sumažinimo būdai, įskaitant ir individualizuotų preparatų vartojimą.

AnteBC

  • Genetinis tyrimas, kurio metu nustatomas poligeninės rizikos balų skaičius ir įvertinama individuali tiriamos moters rizika susirgti krūties vėžiu. Tyrimo AnteBC tikslas – sumažinti ankstyvo mirtingumo nuo krūties vėžio riziką, taikant pažangius patikros dėl vėžio metodus ir kitas prevencines priemones.

AnteMEL

  • Genetinis tyrimas, kurio metu nustatomas poligeninės rizikos balų skaičius ir įvertinama individuali tiriamojo asmens rizika susirgti melanoma. Tyrimas AnteMEL yra vienas iš melanomos ankstyvosios prevencijos ir ankstyvosios detekcijos įrankių.Šio tyrimo tikslas – sumažinti ankstyvo mirtingumo nuo melanomos riziką, taikant pirminės ir antrinės prevencijos priemones.

AnteCRC

  • Genetinis tyrimas, kurio metu nustatomas poligeninės rizikos balų skaičius ir įvertinama individuali tiriamojo asmens rizika susirgti kolorektaliniu vėžiu. Tyrimas AnteCRC – vienas iš kolorektalinio vėžio ankstyvosios prevencijos ir ankstyvosios detekcijos įrankių. Šio tyrimo tikslas – sumažinti ankstyvo mirtingumo nuo kolorektalinio vėžio riziką, taikant pirminės ir antrinės prevencijos priemones.

AntePC

  • Genetinis tyrimas, kurio metu nustatomas poligeninės rizikos balų skaičius ir įvertinama individuali tiriamo vyro rizika susirgti prostatos vėžiu. Tyrimas AntePC – vienas iš prostatos vėžio ankstyvosios detekcijos įrankių. Šio tyrimo tikslas – sumažinti ankstyvo mirtingumo nuo prostatos vėžio riziką, naudojant tikslesnius atrankinės patikros tyrimus.

AnteCancerW

  • 3 tyrimų moterims rinkinys už ypatingą kainą: AnteBC (krūties vėžio rizikos įvertinimas) + AnteMel (odos vėžio rizikos įvertinimas) + AnteCRC (kolorektalinio vėžio rizikos įvertinimas).

AnteCancerM

  • 3 tyrimų vyrams rinkinys už ypatingą kainą: AntePC (prostatos vėžio rizikos įvertinimas) + AnteMel (odos vėžio rizikos įvertinimas) + AnteCRC (kolorektalinio vėžio rizikos įvertinimas).