fbpx

Kodėl FamiCord?

Home » Kodėl FamiCord?

FamiCord Group – Nr. 1 Europoje, Nr. 3 pasaulyje

0 Išsaugotų mėginių
0 Patirtis nuo
0 Panaudotų mėginių
0 Transplantacijų

Tai – Europoje didžiausia kamieninių ląstelių bankų grupė. Ją atstovaudami kaip FamiCord Suisse dalis, mes galime pasiūlyti mėginio apdorojimą didžiausioje FamiCord laboratorijoje Varšuvoje, Lenkijoje (PBKM).

Kas mes esame?

FamiCord Group virkštelės kraujo bankai veikia Europoje nuo 2002-ųjų metų. 2006-aisiais metais PBKM (Lenkijos Kamieninių ląstelių bankas) sujungė juos į vientisą grupę. Nuo tuomet FamiCord Group ėmė augti tarptautiniu mastu ir tapo didžiausiu virkštelės kraujo banku Europoje bei trečiuoju pagal dydį pasaulyje virkštelės kraujo banku.

FamiCord Group sukaupė virš 20 metų patirties saugodami kamienines ląsteles. Šiuo metu grupės FamiCord audinių banke saugoma daugiau kaip 600 000 virkštelės kraujo mėginių. FamiCord Group, kuriai priklauso ir Šveicarijos kamieninių ląstelių bankas FamiCord Suisse, yra gavęs akreditaciją iš American AABB (Amerikos kraujo bankų asociacijos). Lenkijos PBKM yra vienintelis virkštelės kraujo bankas Europoje, be FACT ir AABB akreditacijų turintis ATMP (pažangios terapijos vaistinių preparatų) standartą. Jau daugiau kaip 4500 iš FamiCord audinių banke saugomų mėginių buvo panaudoti standartiniams gydymams bei eksperimentinėms klinikinėms procedūroms.

FamiCord Group veiklos mastas yra geriausias įrodymas, kad į savo veiklą – šeimos virkštelės kraujo ir audinio kamieninių ląstelių išskyrimą ir saugojimą – mes žiūrime itin rimtai. Mums patikėta biologinė medžiaga yra saugoma dideliame, stabiliame, tarptautinę svarbą turinčiame kamieninių ląstelių banke, kuris yra akredituotas nepriklausomų tarptautinių ekspertų:

FACT
AABB
ISO
EBMT
CordBlood Association
CordBlood Europe
European Assoc. CB banks
FamiCord Suisse

Mūsų privalumai

 • solidi patirtis saugant ir ruošiant kamienines ląsteles, skirtas terapijai
 • specializuotų ir akredituotų laboratorijų tinklas visoje Europoje
 • griežtai audituojama stabili finansinė būklė

Faktai ir skaičiai

 • šiuo metu saugoma virš 600 000 virkštelės kraujo ir audinio mėginių
 • veikia 15 laboratorijų Europoje
 • atliktos 188 virkštelės kraujo transplantacijos
 • kamieninių ląstelių terapija gydyta daugiau kaip 4500 pacientų
 • bendradarbiaujame su daugiau kaip 1300 Europos ligoninių

FamiCord yra įsipareigę teikti aukštos kokybės paslaugas. Tai, kaip virkštelės kraujas surenkamas, transportuojamas, apdorojamas ir saugomas, turi tiesioginės įtakos kamieninių ląstelių kokybei ir galimybei išgelbėti gyvybę transplantacijos metu. Mūsų aukštus standartus patvirtina pasauliniai ir vietiniai sertifikatai bei transplantacijos centrai, patvirtinantys, kad iš mūsų banko gautos kamieninės ląstelės atitinka transplantacijos kriterijus.

LABORATORIJA

Mūsų audinių banko centrinė laboratorija įrengta Varšuvoje (Lenkija) – joje atliekamas visų biologinių medžiagų apdorojimas ir kriokonservavimas (užšaldymas). Per sutartyje nustatytą terminą užšaldytos biologinės medžiagos pervežamos į ilgalaikio saugojimo saugyklą Šveicarijoje.

FamiCord Suisse priklauso FamiCord Group – lyderiaujančiam Europos kamieninių ląstelių bankui. Tai nėra tik placentinio (virkštelės ir placentos) kraujo kamieninių ląstelių bankas, bet ir virkštelės ir placentos audinio bankas. Jame saugomos kamieninės ląstelės iš skirtingų šaltinių: virkštelės kraujo,  virkštelės audinio, placentos kraujo, placentos audinio.

Laboratoriją sudaro keletas skyrių:

 • Kraujo apdorojimo laboratorija: specialiai tam skirta patalpa su dviem laminariniais boksais ir technine įranga, kuri skirta kraujo mėginių apdorojimui.
 • Kokybės kontrolės laboratorija: specialiai tam skirta patalpa, kurioje atliekami visos jau apdorotų mėginių kokybės kontrolės procedūros.
 • Švari patalpa: D klasės laboratorija su oro užraktu, į kurią gali patekti tik personalas. Joje įrengti du A klasės (pagal GMP reikalavimus) izoliatoriai darbui su ląstelėmis, kuriuose apdorojami virkštelės bei placentos audiniai.

Mūsų laboratorija yra sertifikuota ir autorizuota apdoroti bei saugoti kamienines ląsteles iš kraujo ir audinių, kai šios ląstelės skirtos autologiniam panaudojimui. Mūsų kamieninių ląstelių bankas turi kokybės kontrolės sistemą, kuriai taikomi GMP standartai. Visi mūsų infrastruktūros aspektai nuolat tobulinami, kad būtų keliama darbų kokybė.

Kviečiame į virtualų turą po centrinę FamiCord laboratoriją Varšuvoje!