fbpx

Paslaugų kainoraštis

Home » Paslaugų kainoraštis

 

Mūsų klientams siūlome įvairius pasirinkimus, kurie atitinka jų poreikius ir pageidavimus, bei įvairias papildomas parinktis, kurios praplečia virkštelės kamieninių ląstelių išsaugojimo ir panaudojimo galimybes.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis NEMOKAMAI konsultacijai. Telefonu +370 616 00 300 arba el.paštu famicord@placenta.lt

PASLAUGOS PAVADINIMAS
KAINA (20-25 metams)
Virkštelės kraujo saugojimas (viena biologinė medžiaga) Nuo 1900 Eur
Virkštelės kraujo ir virkštelės audinio saugojimas (2 biologinės medžiagos)Nuo 2400 Eur
Virkštelės kraujo ir placentos kraujo saugojimas (2 biologinės medžiagos)Nuo 2400 Eur
Virkštelės kraujo, placentos kraujo ir virkštelės audinio saugojimas (3 biologinės medžiagos)Nuo 2800 Eur
NUOLAIDOS daugiavaisiam nėštumui (du ir daugiau)-25% kiekvienam naujagimiui
Lojaliems klientamsIndividualūs pasiūlymai
Paslaugų išsimokėjimo planai3 mėn.+%, 6 mėn.+ %, 12 mėn.+ %
Virkštelės audinio kamieninių ląstelių išskyrimas ir padauginimasNuo 500 Eur
Pagalba transplantuojant*Nuo 100 Eur
DNR išskyrimas ir saugojimas banke150 Eur
Genetinis neinvazinis tyrimas naujagimiams ir vyresniems vaikams myNewborn800 Eur
PAGALBA onkologiniams ligoniams**NEMOKAMA

*Pagalbos transplantuojant paslaugų paketas „Plus“ yra susijęs su hemopoetinių kamieninių ląstelių, gautų iš virkštelės kraujo ir/ar placentos kraujo (placentos kraujo paslauga teikiama tik „Skubaus apdorojimo“ atveju) bei MKL, gautų iš virkštelės audinio fragmento, panaudojimu standartinėms medicininėms/terapinėms transplantacijoms, įskaitant ir klinikinius tyrimus/eksperimentinį medicininį gydymą.

Su pagalbos transplantuojant paslaugų paketu „Plus“ FCS užtikrina, tiek atliekant standartinį hemopoetinių kamieninių ląstelių, gautų iš virkštelės kraujo ir/ar placentos kraujo (placentos kraujo paslauga teikiama tik „Skubaus apdorojimo“ atveju), transplantavimą, tiek naudojant kamienines ląsteles arba pažangiosios terapijos vaistinius preparatus klinikiniam/eksperimentiniam medicininiam gydymui:

• Hematologo arba transplantologo konsultaciją;
• Transplantacijos HLA tyrimą;
• CD 34+ ląstelių ir eritrocitų su branduoliu skaičiaus nustatymą (iš atšildyto etaloninio mėginio);
• Ląstelių gyvybingumo tyrimą ir WBC skaičiaus nustatymą (iš atšildyto etaloninio mėginio);
• Bendrą kraujo tyrimą (CBC);
• Hemopoetinių ląstelių-pirmtakių skaičiaus nustatymą (iš atšildyto etaloninio mėginio);

**FamiCord Group kartu su audinių banku Placenta rūpinasi, kad būtų įmanomas nemokamas virkštelės ir placentos kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimas. Tai skiriama šeimoms, norinčioms išsaugoti savo naujagimio virkštelės ir/ar placentos kraujo kamienines ląsteles kitam šeimos nariui, kuriam jau yra diagnozuota gyvybei pavojinga liga. Šiuo metu standartizuotoje praktikoje gydomos hematologinės kritinės ligos. Ši socialinės atsakomybės programa pirmiausia skirta šeimoms, kurioms, be jokių mokesčių, reikia surinkti ir išsaugoti laukiamo naujagimio virkštelės ir/ar placentos kraujo kamienines ląsteles, norint netolimoje ateityje gydyti sergantį pirmos eilės giminaitį.

Paslaugos, kaip nemokamas virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimas, yra prieinamos, jei būsimo naujagimio šeimos nariui, t.y. pirmos eilės kraujo giminaičiui, jau yra diagnozuota liga, kurios gydymas šiuo metu jau yra prieinamas standartizuotoje gydymo kamieninėmis ląstelėmis praktikoje. Be to, reikalingas onkologo/hematologo sutikimas gydymui naudoti virkštelės ir/ar placentos kraujo kamienines ląsteles. Jeigu jums tai gali būti taikoma, audinių bankas Placenta bendradarbiaujant su Europoje lyderiaujančia FamiCord Group pasirūpins mėginio paėmimu, apdorojimu bei saugos naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles, kol jų prireiks, o jūsų šeimai šį audinių banko paslauga bus suteikta nemokamai.