MŪSŲ PASLAUGOS

Pradžia / MŪSŲ PASLAUGOS

Mūsų klientams siūlome įvairius pasirinkimus, kurie atitinka jų poreikius ir pageidavimus, bei įvairias papildomas parinktis, kurios praplečia virkštelės kamieninių ląstelių išsaugojimo ir panaudojimo galimybes.

PAGRINDINĖS PASLAUGOS:

EXPRESS apdorojimasNuo 1900 Eur
ŠVEICARIŠKAS apdorojimasNuo 2100 Eur
Su specialia NUOLAIDA– 50% antram naujagimiui
Ištikimiems klientamsIndividualios nuolaidos
NEMOKAMAS*0 Eur

Be to, FamiCord Group kartu su Audinių banku Placenta rūpinasi, kad būtų įmanomas nemokamas Virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimas ir nemokamas virkštelės audinio saugojimas. Tai skiriama šeimoms, norinčioms išsaugoti savo naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles kitam šeimos nariui, kuriam jau yra diagnozuota gyvybei pavojinga liga. Tai būtų šiuo metu standartizuotoje praktikoje gydomos hematologinės kritinės ligos. Ši socialinės atsakomybės programa pirmiausia skirta šeimoms, kurioms, be jokių mokesčių, reikia surinkti ir išsaugoti laukiamo naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles, norint netolimoje ateityje gydyti sergantį pirmos eilės giminaitį.

Paslaugos, kaip nemokamas Virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimas ar nemokamas virkštelės audinio saugojimas, yra prieinamos, jei būsimo naujagimio šeimos nariui, t.y. pirmos eilės kraujo giminaičiui, jau yra diagnozuota liga, kurios gydymas šiuo metu jau yra prieinamas standartizuotoje gydymo kamieninėmis ląstelėmis praktikoje. Tai turi būti pirmos eilės kraujo giminaitis. Be to, reikalingas onkologo/hematologo, sutikimas gydymui naudoti virkštelės kraujo ar audinio kamienines ląsteles. Jeigu jums tai gali būti taikoma, Audinių bankas Placenta bendradarbiaujant su Europoje lyderiaujančia FamiCord Group pasirūpins mėginio paėmimu, apdorojimu bei saugos naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles, kol jų prireiks, o jūsų šeimai šį audinių banko paslauga bus suteikta nemokamai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

Virkštelės audinio kamieninių ląstelių išskyrimas
Išplėstinis virkštelės kamieninių ląstelių išskyrimas
Pagalba transplantuojant
Pagalba transplantuojant „Plus“ (įskaitant klinikinius tyrimus)
DNR išskyrimas ir saugojimas banke
„myNewbornDNA“ (naujagimio sveikatos genetinis tyrimas)